Kreskówki

SuperKreskowki.pl

Tag: kreskówka aparatka

Aparatka

Dzieci często mają problem w szkole z adaptacją i znalezieniem przyjaciół. Zdarza się tak, że otrzymują różne przezwiska, co może sprawiać im przykrość. Aparatka to serial animowany o dziewczynce imieniem Sharon, której przezwisko wzięło się od noszonego przez nią aparatu ortodontycznego.

Obrazek znaleziony na: teletoonplus.pl

Obrazek znaleziony na: teletoonplus.pl

Nie ukrywa ona, że jest on dla niej wielkim zmartwieniem. Bajka, produkowana przez Alicję Silverstone, kierowany jest głównie do nastolatków, ze względu na poruszaną w nim tematykę, jaką są codzienne problemy życiowe tej grupy wiekowej. Mimo czasami nieprzyjemnych sytuacji, jakie spotykają dziewczynę przez jej aparat, Sharon jest bardzo lubiana w kręgu swoih znajomych, poza oczywiście Niną Harpen – jej rywalką. Wielu nastolatków może sympatyzować z Sharon, ponieważ ma ona problemy takie jak wielu z nich. Jej rodzice są rozwiedzeni, ma także dwóch braci, którzy nade wszystko uwielbiają jej dokuczać. Maria Wong jest jej najlepszą przyjaciółką i powierniczką najskrytszych sekretów. Aparatka to kreskówka o nastolatkach i dla nastolatków.

Aparatka

Kreskówki automatycznie kojarzą się z rozrywką dla małych dzieci. Współcześnie każde dziecko może znaleźć swoją ulubione bajkę. Ciekawą propozycja jest kreskówka skierowana głównie do młodzieży.

Obrazek znaleziony na: aparatka-natala.blog.onet.pl

Obrazek znaleziony na: aparatka-natala.blog.onet.pl

Głównymi bohaterami każdego odcinka jest grupa przyjaciół, którzy prowadzą życie i borykają się z takimi samymi problemami jak ich rówieśnicy na całym świecie. Tytułowa bohaterka – Sharon, zwana również Aparatką, ze względu na aparat ortodontyczny na zębach przeżywa wzloty i upadki pierwszego uczucia do kolegi ze szkoły. Wychowuje się w nieszablonowej rodzinie, gdzie rodzice są po rozwodzie i mają nowych partnerów, co powoduje sytuacje nerwowe. Jej przyjaciel jest bardzo inteligentny i godny zaufania, jednak jego alergia na wszystko, powoduje nieśmiałość w stosunku do dziewczyn. Ich trzecia koleżanka – Maria to dziewczyna bardzo aktywna, uwielbia sport i rywalizację. Jej ulubionym zajęciem jest pokonywanie chłopaków w różnych grach. W każdym odcinku poruszany jest inny problem z codziennego życia nastolatków.

Kreskówki © 2016 Frontier Theme