Kreskówki

SuperKreskowki.pl

Tag: bajka atomówki

Atomówki

Każda dziewczynka marzy o tym, aby mieć supermoc i zwalczać zło panujące na świecie. O tym właśnie opowiada amerykański serial animowany – Atomówki. Tytułowe bohaterki walczą z przestępcami, ratują ludzi i świat przed kosmitami i strasznymi potworami.

Obrazek znaleziony na: samequizy.pl

Z nimi nie musimy się bać niczego – zawsze uratują potrzebujących pomocy. Do ich nadzwyczajnych umiejętności należą między innymi: latanie, używanie lasera, ogromna siła, możliwość rzucania piorunami, niesamowita szybkość, klonowanie i zmniejszanie swoich rozmiarów. Dodatkowo warto podkreślić, że każda z trzech sióstr jest wyjątkowa – u żadnej nie powtarzają się żadne umiejętności, tego co ma jedna, nie ma druga ani trzecia. Atomówki stworzył profesor Atomus, który jest także laureatem Nagrody Nobla. Kiedy coś dzieje się źle, Burmistrz miasta dzwoni po Atomówki z prośbą o pomoc. On również otrzymał Nagrodę Nobla, jednakże Pokojową. Wśród czarnych charakterów wymienić można: Mojo Jojo, Feler Lumpeks, On, Banda Gangreniaków, Księżniczka Fosiasta, Sedusa, Amebowcy, Super Mocne Chłopaki, Lumpeksy. Z nimi i wieloma innymi Atomówki muszą się zmierzyć i ratować świat.

Atomówki

Odpowiedzią na świat pełen zbrodni i zła, są śliczne trzy dziewczynki, które posiadają nadprzyrodzone moce i wspierają lokalne władze we wprowadzenia dobra. Profesor Atomus – wybitny naukowiec, zdobywca Nagrody Nobla, stworzył trzy dziewczynki ze słodkości i wspaniałości.

Obrazek znaleziony na: naekranie.pl

Przez przypadek do mikstury został dodany składnik X. Dzięki niemu te przecudne Atomówki zostały wyposażone w nadprzyrodzone moce. Bójka to przywódczyni grupy, ma rude włosy i bardzo lubi naukę, przez co bywa niekiedy przemądrzała. Jej najsilniejsza bronią jest lodowy oddech i umiejętność zamrażania wszystkiego. Bajka to najdelikatniejsza z Atomówek, lubi bawić się. Postrzegana jest jako dziecinna, jednak dzięki temu umie rozwiązać konflikty bez użycia przemocy. Komunikuje się we wszystkich językach świata, również rozumie zwierzęta. Trzecia z sióstr jest Brawurka. Jest najsilniejszą dziewczynką, co wykorzystuje w walce. Każdy problem rozwiązuje przy użyciu siły. Dziewczynki współpracują z burmistrzem, sam nie potrafi uchronić miasta przed złem.

Kreskówki © 2016 Frontier Theme