Kreskówki

SuperKreskowki.pl

Tag: kreskówka kot w butach

Kot w butach

Jeden z synów młynarza dostaje w spadku kota. Początkowo wydaje się to bardzo niewiele i niesprawiedliwie, gdyż pozostali dwaj bracia otrzymali różne majątki. Jednak szybko okazuje się, że owy kot nie jest zwyczajnym, pospolitym kotem. Potrafi o bowiem mówić.

Obrazek znaleziony na: program.ncplus.pl

Obrazek znaleziony na: program.ncplus.pl

Kot obiecuje chłopcu, iż jeśli zostawi go przy życiu, pomoże mu zostać bogatym. Zwierzak poprosił o buty i worek. Dostaje je i udaje się na polowanie. Kot zdobyte zwierzęta zanosi na dwór jednego z królów i ofiaruje mu je jako podarki od swojego właściciela, przedstawiając go jako Markiza. Niebawem dowiadują się, że król będzie podróżował w ich pobliżu. Kot namawia chłopaka, aby ten w tym samym czasie kąpał się w rzece, a gdy król będzie ich mijał, ten zacznie wołać o pomoc dla Markiza. Dzięki temu chłopak zostaje ubrany w królewskie szaty i zabrany na dwór królewski. Dzięki wszystkim tym sytuacjom, niebawem młynarczyk zostaje mężem królewskiej córki. A następnie, według baśniowego zakończenia, żyją długo i szczęśliwie na królewskim dworze.

Kot w butach

4 listopada 2011r. w światowych kinach pojawiła się nowa bajka “Puss in Boots”, natomiast w Polsce premiera odbyła się nieco później, bo 5 stycznia 2012r. pod tytułem “Kot w butach”.

Obrazek znaleziony na: program.ncplus.pl

Obrazek znaleziony na: program.ncplus.pl

Cała akcja i przygody śmiesznego i zwariowanego Kota w butach rozgrywają się jeszcze przed poznaniem ogra- Shreka, bo jak dowiadujemy się z bajki, kot już od dawna jest prawdziwym zawadiaką w tej okolicy.  Pewnego dnia kot postanawia odnaleźć gęś, która znosi złote jajka. Jednak aby to uczynić musi najpierw odszukać magiczną fasolę, która znajduje się u małżeństwa, którego wszyscy się bali. We włamaniu przeszkadza mu pewna kotka. W dalszą podróż po legendarną gęś wybierają się z kotem, kotka oraz jego dawny przyjaciel Hampty. Całe trio po drodze przeżywa wiele ciekawych, a zarazem bardzo śmiesznych przygód, podczas których bardzo się do siebie zbliżają. Główny bohater, Kot w Butach jest doskonałym oraz sprytnym szermierzem, co ułatwia mu pokonywanie wszystkich kłopotów i trudności. Jest to doskonały film animowany dla całej rodziny.

Kreskówki © 2016 Frontier Theme